Další střípky ze začátku 3. série

14. července 2011 v 21:19 |  The Vampire diaries info
TV Guide prozradil po interwiev s Julie Plec jak bude vypadat začátek třetí série, které se dočkáme 16. září a dále na jakou novou postavu se budeme moci těšit. Možné SPOILERY.

Drazí fanoušci, kromě toho, že se 16. září vrací The Vampire Diaries na obrazovky, oslavíme i narozeniny. Lépe řečeno, Elena bude slavit své narozeniny. A ne jen tak ledajaké.

V první epizodě třetí série se dočkáme menšího časového skoku, od chvíle, kde jsme skončili v závěru druhé série a Elena zde oslaví své 18. narozeniny, které rozhodně, jak už to v Mystic Falls chodí, nedopadnou podle plánu.
Když je tedy Elena plnoletá, technicky už s Jeremym nepotřebují opatrovníka, který by s nimi žil v domě. Elena se tedy bude starat sama o sebe.

Elena je tedy v posledním ročníku na střední, ale nepočítejte na konci série s maturitou.

A co se vztahu Niny a Iana, nebo vlastně tedy Eleny a Damona týče? Pelc říká, "v průběhu sezony, se bude Elena potýká s silnou, velmi silnou přitažlivost k Damonovi. Což pro ni bude velký problém."


Ve třetí sérii, lépe řečeno už ve třetím díle nové série, se setkáme s novou postavou. Podle castingů se hledá nová postava jménem Becky. Popisována jako divoká, krásná, rozmazlená upírka ze Stefanovy temné minulosti, která přichází do Mystic Falls a touží znovu rozjiskřit svou dávno ztracenou lásku.

Jak se s Becky setkáme?
První scéna je v roce 1920 - v Chicagu. Becky, v této době už upír, je v baru se snaží užívat si Jazzovou hudbu, zatímco několik mužů kolem pokřikují. Jeden z mužů se ji snaží popadnout, ale místo toho ona chytne jeho a donutí ho kleknout na kolena.

Další scéna je na dnešní střední v Mystic Falls, kde se Becky hlásí do studentské rady. Caroline k ní přijde a řekne jí, že je to chytrý tah, protože to vypadá skvěle na přihláškách na vysokou. Becky je úplně jedno, co Caroline říká, protože ona chce jen vládnout celé škole. Caroline je z ní zmatená, a tak se Becky představí. Becky ví o všem, co Caroline v Mystic Falls dělala, protože ji už dřív ​​sledovala. Caroline je polichocena, ale ptá se proč? Becky jí řekne, že chce všechno, co Caroline má. Caroline jí řekne, že nemůže jen tak vtančit do místnosti a mít všechno, na čem Caroline pracovala. Becky jí řekne, že to možné je, že už to dělá delší dobu, než může Caroline spočítat. Že je to tak jednoduché ...
ZDROJ: Edna.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama