Říjen 2010


Himym - Popis

28. října 2010 v 19:04
beyli

Ted Mosby, tatík od rodiny, vypraví svým dvěma ratolestem příběh o tom, jak kdysi potkal a podlehl jejich mamče. Událost, která nejenže děcka vůbec nezajímá, ale u které se i šíleně nudí. Vy se ovšem nudit nebudete!
"How I Met Your Mother", název seriálu i jedny z prvních slov hlavního hrdiny. Kolotoč událostí se roztáčí někdy v roce 2005, kdy se mladý architekt Ted rozhodne, že musí za každou cenu najít opravdovou lásku, ženu a matku svých budoucích dětí. V lovu něžného pohlaví mu pomáhají nejen jeho dva spolubydlící, páreček Lily s Marshallem, ale i šarmantní a zkušený parťák Barney, který mu i jednoho večera dohodí sličnou reportérku Robin. V tu ránu Tedovo srdce pukne po zásahu Amorovým šípem. Je to ta pravá? Je to matka jeho potenciálních dětí? A co na to Robin?

Jeden z nejúspěšnějších sitcomů tohoto století, údajný pokořitel kultovních Přátel, mají na svědomí scénáristé Craig Thomas a Carter Bays.

Glee - popis

28. října 2010 v 19:01
Sectionals

Will Schuester (Matthew Morrison) je středoškolský učitel španělštiny, kterému se po vyhazovu vedoucího pěveckého sboru naskytne příležitost, jak vrátit sboru, ve kterém také úspěšně působil, zaniklou slávu zpět.

Ale jak se ukáže, čeká ho pořádná práce. Do sboru se totiž moc studentů nehrne a už vůbec ne ti populární. Na konkurz dorazí pouze pár studentů, sice nejsou vůbec populární, ale za to velmi nadané. Ať je to velmi sebevědomá Mercedes (Amber Riley), extravagantní Kurt (Chris Colfer), koktající Tina (Jenna Ushkowitz), kluk na kolečkovém křesle Artie (Kevin McHale) a nebo budoucí hvězda Rachel (Lea Michele).

Will si však uvědomuje, že potřebuje aspoň jednoho studenta, který na škole něco znamená. Náhodou uslyší kapitána fotbalistů Finna (Cory Monteith) a díky mále lsti ho přesvědčí, aby se připojil ke sboru.

V seriálu dále vystupují trenérka roztleskávaček a hlavní kritik sboru Sue (Jane Lynch), Willova žena Terri (Jessalyn Gilsig), do Willa zamilovaná školní poradkyně Emma (Jayma Mays), Finnův nejlepší kamarád Puck (Mark Salling) a Finnova přítelkyně Quinn (Dianna Agron).

Seriál Glee vytvořili Ryan Murphy, Brad Falchuk a Ian Brennan. Na Brennanových osobních zážitcích ze střední školy je právě seriál založen a byl to on, který s nápadem přišel jako první. Ryan Murphy a Brad Falchuk už spolu dříve spolupracovali na seriálu Nip/Tuck (Plastická chirurgie s.r.o.).

Seriál se vyrábí pro americkou televizní stanici Fox. Ve světě se už vysílá více jak ve 20 zemí. Na podzim roku 2010 se seriál začal vysílat i u nás a to konkrétně na stanici Prima Cool.

Heroes - Popis

28. října 2010 v 10:53
Naše nová řada o Hrdinech je tady!

V posledních dnech se u zdánlivě nahodilé skupiny jedinců vyskytlo to, co se nedá popsat jinak, než "zvláštní" schopnosti. Ačkoli si to teď neuvědomují, tito jedinci nejenže zachrání svět, ale navždy ho změní. Tato změna od obyčejného k neobyčejnému se neodehraje přes noc. Každý příběh má svůj začátek.